PERSPEKTYWA
kurs rysunku architektonicznego

 

Pracownia PERSPEKTYWA istnieje od 1992 roku. W czasie ponad 20-tu lat pracy z młodzieżą wypracowaliśmy program szkolenia przynoszący maksymalne efekty w przygotowaniu naszych uczniów do egzaminów na studia wyższe. Już w ciągu pierwszych lat naszej działalności, zagwarantowaliśmy sobie miejsce w ścisłej czołówce. Powodem tego było nasze podstawowe założenie, aby oprócz rzetelnego przygotowania do egzaminów wstępnych odkrywać w młodych ludziach PASJĘ do rysunku i projektowania architektonicznego.

 

mgr inż. arch. Zbyszek Wilczek

 

Absolwent Wydziału Budownictwa, Architektury i Inż. Środowiska Politechniki Łódzkiej. Członek Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP i szef Komisji Rewizyjnej w Łódzkiej Okręgowej Izbie Architektów.

Współzałożyciel pracowni. 25-letnie doświadczenie w prowadzeniu lekcji rysunku architektonicznego.

 

Kocha rysowanie. Doczekał się szeregu publikacji prac rysunkowych w czasopismach branżowych. Zilustrował też książkę o kotach ;) Organizator, współorganizator i uczestnik wielu wystaw rysunku.

Ma dryg do patrzenia z szerszej perspektywy, do dostrzegania całości i widzenia większego obrazu. Świetny pedagog.

Nigdy się nie nudzi. Prywatnie kinoman, czyta, rysuje, maluje i rzeźbi. Kocha namiętnie dobre wino i gorzką czekoladę.

mgr inż. arch. Ania Wilczek

 

Absolwentka Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Członek Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP.

Współzałożyciel pracowni. 25-letnie doświadczenie w prowadzeniu lekcji rysunku architektonicznego.

 

Anna jest gorącym zwolennikiem nowoczesnej, eleganckiej architektury i minimalistycznego designu.

Staranna, zorganizowana, ma oko do szczegółów, świetnie wykłada perspektywę. Jest siłą twórczą PERSPEKTYWY :)

Miłośnik teatru, kina i wina. Kiedy nie projektuje, można ją spotkać z aparatem fotograficznym gdzieś na mieściem lub w domu z jej cudownymi kotami. Łatwo przekupić ją filiżanką dobrej herbaty.

kontakt : Anna & Zbyszek Wilczek  mobile: +48 691 54 23 64  mobile: +48 880 71 73 21                                       copyright © all rights reserved  |  designed by ANTIDOTE

polityka prywatności